בס"ד

צור חשבון משתמש
התחבר

עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!

עסקים

תיבת חיפוש
Google

מחוברים עכשיו

סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7

רישום לסרוג
רישום לסרוג
התחברות
התחברות
חיפוש בפורומים
חיפוש בפורומים
צור קשר
צור קשר

שאלה קצת מביכה..

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> מדוייטים ונשואים
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ORIA
אורח

הודעהנשלח: 28/2/13 1:05    כותרת הודעה: שאלה קצת מביכה.. תגובה עם ציטוט

שלום שמי אוריה ויש לי שאלה קצת מביכה...
אז ככה אני בת 21 אחרי שנתיים שירות לאומי ואני רוצה להתחיל לצאת....
הבעיה היא אחת (ואל תצחקו): אני שמנה!
אז תגידו תעשי דיאטה? עשיתי ולא הלך.. אני תמיד מנסה ולא הולך אני הצבתי לעצמי פעם שאני לא מתחילה לצאת עד שאני מרזה וזה לא הולך...
מה אתם מציעים לעשות? כמה זה שאני שמנה יפריע לי בדייטים???
חזור למעלה
LULU
משתמש פעיל
משתמש פעיל

הצטרף בתאריך: May 09, 2012
מיקום: אישם מרחפת בעננים ....מנסה לגעת בשמיים....ולהרגיש שאני עפהה...!!!!!!!!!!!!

הודעהנשלח: 28/2/13 4:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

המשקל זה לא מה שקובע מי יהיה הבחור שלך....ולדעתי עם הבחור באמת ברמה והוא מתעניין בך באמת ולא רק בכמה את שוקלת אז הוא שווה אותך ואם לא אז זה נטו הפסד שלו!
ושממנה לא אומר שאת לא יפה ובעלת מידות טובות.תאמיני לי שאת נסיכה בדיוק כמו כל שאר הבנות....
המון בהצלחה!ובעז"ה תבשרי לנו בקרוב שמצאת את האחד שלך ושאת מתארסתת....מתפפלת!אמן!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
yaz
מנהלת הפורומים
מנהלת הפורומים

הצטרף בתאריך: May 10, 2005

הודעהנשלח: 28/2/13 7:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

LULU צודקת ברמה העקרונית.
ואם היית מכירה את הבחור קודם והוא היה מכיר את האישיות שלך וכו' אולי זה לא היה מפריע לו
אבל
מכיון שאת לא מדברת על "לצאת" לא עם אדם ספציפי אלא עם אנשים שאת לא מכירה (כך אני מניחה) וסידרו לך אותם, תהיה לך בעיה. כמו כל דבר אחר במראה החיצוני, ישפטו אותך מיד. יכול להיות שיהיו בחורים שזה לא יפריע להם, 100% שיהיו בחורים שזה יפריע להם.
יצא לי לשאול כמה אנשים מה הם מחפשים ותמיד, תמיד, תמיד קיבלתי את התשובה שהם רוצים שבן הזוג יראה טוב. על פי רוב, אנשים לא חושבים ששמנים נראים טוב כך שאני צופה לך בעיה.
אל יאוש!
לבעיה שלך יש כמה פתרונות:
1. להכיר את הבחור עוד קודם (הכי כיף, לא מאוד פרקטי)
2. להתחטב. דיאטה זה לא הכל, את יכולה לנסות להשקיע בחיטוב וכושר מה שיתן לך תוצאות דומות. זה גם לא קל, אבל כדאי לך לנסות. בכל מקרה לא בריא להיות שמנים ולכן כדאי שתטפלי בעניין בלי קשר לדייטים. סטודיו C מציעים הרבה שיעורי חיטוב דווקא ולא כושר. יש כמובן עוד דברים אבל אני לא מכירה. הרעיון הוא שחיטוב יכול למצק לך את הירכיים, למשל, גם אם הן תשארנה גדולות. כלומר, את לא תרזי כל כך אבל צורת הגוף שלך תהיה יפה שלך.
3. עשי דיאטה. אין לי משהו אחר להגיד לך.. זה קשה ומבאס ואולי את צריכה ללכת לדיאטה + קבוצת תמיכה כמו שיש למשל בחלי גרופ וגם באחרים... אולי עם חברה, אולי בתחרות. מה שהולך לך.. כמובן, כל דיאטה בהתייעצות עם דיאטנית ובלי לפגוע בבריאות שלך! אין מנוס מהתזונה בסופו של דבר. אולי אפילו סרוג יכול להיות הקבוצת תמיכה שלך Smile
4. השקיעי בבגדים .אולי ממדי הגוף שלך לא כמו שאת רוצה, אבל זה לא אומר שאת לא יכולה להיראות מעולה. תלבשי בגדים יפים לדייט, בגדים שמתאימים למבנה גוף שלך, לא בגדים שמסתירים את הגוף כמו אוהל, זה אף פעם לא מועיל. יש המון עצות באינטרנט מה סוג הבגדים שמתאימים לגזרות גוף שונות. לעולם אל תלבשי בגד לא נקי או מקומט או ריחני (לא מהריחנים הנעימים אני מתכוונת, כן?)
5. טפחי את עצמך. שימי עלייך בושם, כדי להריח נעים. תתאפרי מעט כך שתווי הפנים היותר יפים אצלך יובלטו יותר (למשל, עפרון שחור בעיניים לעיניים יפות במיוחד עשוי למשוך את תשומת הלב מאף מעוך), שוב יש הרבה הסברים באינטרנט. תדאגי לפנים נקיות, גבות מסודרות, עור בריא. זה כולל שתיית מים מרובה, ניקיון הפנים כל ערב (!), להוריד איפור לפני השינה, קרמים אם צריך, טיפול פנים/קוסמטיקאית וכן הלאה. ציפורניים מטופחות ולא כסוסות יועילו גם, אין חובה על לק אבל זה עוזר להרגשה. אפשר גם לק שקוף או מחזק בלבד. ענדי תכשיטים (מעטים, אם זה לא הסגנון שלך) אפילו עגילים קטנים יכולים להוסיף הרבה. אם את מספיקה להתקלח לפני הדייט, עדיף ומומלץ ביותר. לגבי השיער, לבנות דתיות באופן כללי יש נטייה קצת להזניח את השיער, לאסוף אותו באיזה קקטוס ענק על הראש ולקוות שיהיה טוב. חבל, יש המון דברים חמודים שאפשר לעשות שיגרמו לך להרגיש יפה יותר ולהיראות טוב יותר
6. הרגישי בנוח עם הגוף שלך. אם את תרגישי בנוח עם הגוף שלך ולא תנסי להסתיר אותו, הצד השני יקבל אותך יותר בקלות. אם תשדרי ביטחון, ההרגשה תעבור הלאה. בקיצור, אם לך לא תהיה בעיה עם המשקל שלך, לו יהיה יותר קל לקבל אותו. אם את צריכה לפני הדייט "בוסט" של בטחון עצמי, דברי עם חברה שתעודד אותך ותתן לך הרגשה טובה.
7. זכרי שיש לך המון מה להציע. אמנם המראה החיצוני משחק תפקיד גדול בדייט הראשון אבל הוא לא לבד. יש לך חכמה, רגישות, חום ואהבה, תבונה? מצוין! את לא באה עם תיק ריק, יש לך יופי של חיים ואת שווה המון!
8. כנסי לפורפורציות. המון בנות חושבות שהן שמנות כמו פילה בהריון, מעטות אכן כאלה. וגם כאלה מתחתנות, אז אין לחץ Smile
9. אל תזלזלי בבחור שהמשקל שלך מפריע לו. זה לא אומר שהוא לא בחור טוב. זה גם לא אומר שהוא בחור טוב. זה פשוט לא אומר.

אני אסייג את כל מה שכתבתי ואגיד שלא יצאתי מעולם לדייטים אז את ההרגשה אני מכירה רק מסיפורים. לעומת זאת, כן יצא לי להיות בפגישות אחרות בהן המראה החיצוני חשוב וכל העצות כאן נכונות גם בפגישות אחרות וגם כדרך חיים באופן כללי.
בהצלחה!
משתמש פעיל
משתמש פעיל

הצטרף בתאריך: Aug 09, 2012

הודעהנשלח: 28/2/13 9:48    כותרת הודעה: --- תגובה עם ציטוט

את מזכירה לי בחורה שהכרתי.היא די מלאה,אפילו מאד...אבל היא לא מדוכאת בכלל! ברור שהיא בבאסה על המישקל שלה,אבל היא בחורה כזאת מתוקה עם המון שמחת חיים,רגישות,והרבה אמונה.איך אפשר שלא להתאהב בה??
דרך אגב,יצא לה כבר להיות בתוך קשר-די מיתקדם,אבל בסוף הוא נחתך ודווקא על ידה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אחת שמרגישה טוב עם עצמה
אורח

הודעהנשלח: 13/3/13 9:19    כותרת הודעה: :) תגובה עם ציטוט

אני שקלתי 90 ק"ג וחשבתי שלא אצליח להוריד לעולם כי זה באמת היה חזק ממני..אבל לקח לי זמן להבין שאני אוהבת את עצמי גם בלי קשר למשקל.. ולא משנה איך אני יתפסו אותי מבחוץ אני שלמה עם עצמיSmile
ואחרי שקיבלתי את עצמי הצלחתי לרדת.. הורדתי 23 ק"ג ב"הSmile
אזז הכל אפשרי!
תצליחי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה

מפתח הפורומים -> מדוייטים ונשואים
עמוד 1 מתוך 1
  כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)

קפוץ אל:  
אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה